Viena transporto valdymo sistema visiems: vadovams, vadybininkams, vairuotojams ir net klientams

Vykdant transportavimo paslaugas kartais tikrai būna sunku sukontroliuoti darbus ir suderinti visus sėkmingam krovinio pervežimui reikiamus veiksmus. Pasitaiko tokių atvejų, kai, atrodo, planas kaip ir yra, tačiau įvyksta paprasčiausi nesusikalbėjimai, informacija laiku nepasiekia vairuotojo, todėl nutinka taip, kad krovinys pasiklysta, vėluoja atvykti ar išvykti. Tokie įvykiai, deja, bet ne tik kelia papildomą stresą, bet ir didina išlaidas. Tam, kad pavyktų išvengti tokių nesusipratimų puikiu sprendimu visiems su krovinių pervežimu susijusiems asmenims gali tapti viena moderni ir pažangi transporto valdymo sistema.

Plačiau
Transporto stebėjimas ir kontrolė – būdas, uždirbti daugiau

Neorganizuotas darbas, nuolatiniai krovinių vėlavimai, nepatogi komunikacija ir dėl to kylančios išlaidos – problemos, su kuriomis susiduriate vos ne kasdien? O kur dar nuolatinė įtampa, nuovargis ir kasdieniai galvos skausmai sprendžiant šias problemas... Daugiau nebevarkite su tuo – transporto kontrolės sistema daugelį šių darbų gali padaryti už jus. Palengvinkite savo kasdienius darbus ir taip sutaupykite!

Plačiau
Visa tiesa apie transporto kontrolės sistemas

Dirbant su krovinių pervežimais, ypač jei valdomos kelios transportavimo priemonės, kartais krovinių sekimas ir transporto valdymas tampa tikru iššūkiu. Tinkamai suorganizuoti darbus, juos paskirstyti, sudėlioti patogiausius ir palankiausius maršrutus, numatyti tokius svarbius dalykus, kaip kuro papildymas ir realiuoju laiku stebėti visų transporto priemonių informaciją išties nelengva. Visgi, darbus galima palengvinti visą tai automatizavus ir perkėlus į vieną vietą – transporto valdymo sistemą.

Plačiau

Prenumeruokite naujienlaiškį